David Michael Carrillo


David Michael Carrillo je oceňovaný hudobník, pastor, autor a rečník, ktorý je na „život meniacej dobrodružnej ceste“ od momentu, keď prišiel k viere v Ježiša Krista vo veku 6 rokov. Mnohých hlboko zasiahla jeho hudba a služba, keď sa delil o výzvy, ktoré prežíval pri dospievaní s poruchami učenia, odmietnutím rovesníkov, ADHD... Teraz žije v Lotyšsku už viac ako 14 rokov a slúži ako hudobný misionár pre ľudí v Lotyšsku a ďalších krajinách.

4.7. Štvrtok o 19:30

FREE INDEED


Sme Free Indeed, bohoslužobná skupina z Nemecka! Pred mnohými rokmi sa naše malé miniverzie dali dokopy a vytvorili kapelu, ale názov "teenagerská kapela" sme už dávno nechali za sebou. Doma sa cítime prednostne v kresťanskom rocku, ale v repertoári FreeIndeed nájdete aj niektoré známe worshipové piesne. Tešíme sa na vás!

5.7. Piatok o 11:00

Podľa Božej Mapy


Kadiaľ a ako ísť? My ideme PODĽA BOŽEJ MAPY. Podľa Božej Mapy je rodinná kapelka, ktorá tvorí, hrá a spieva Jemu na slávu, potešenie iných a aj pre svoju radosť! Ak máš rád/a niečo originálne hudbou i textom, tešia sa na teba.

5.7. Piatok o 14:00

TOWMEOT


Zoskupenie umelcov, ktorých zmyslom sa stala evanjelizácia prostredníctvom hip-hopovej kultúry, keď uverili, že v Božích očiach je každý veľmi dobrý, po hebrejsky TowMeot.

5.7. Piatok o 16:00

RIJOLA


Prenikavý vokál, minimalistické beats, motívy prírody inšpirované vnútorným svetom a plávajúce melódie so zvukovo pestrými synths. Nádych nového rána so silnou nostalgiou za tým, kým sme vďaka minulosti dnes.

5.7. Piatok o 18:00

PRAISE n BLUES


Kapela P&B Band v minulosti vystupovala pod názvom Praise&Bluesship Band. Je bluesrockovou formáciou, ktorá hrá hudbu, ktorá má korene v černošskej hudbe. Okrem bluesrocku si môžete na ich koncerte vypočuť rytmy ako je funky, reggae alebo nádych jazzu. Sú radi svetlom, ale aj soľou. Pridávajú rôznemu publiku príchuť dobrej hudby v kombinácii s dobrou správou primeraným spôsobom.

5.7. Piatok o 19:30

GPS


Tento rok sa na SemFeste môžete tešiť aj na rómsku worshipovú kapelu GPS. Víziou tejto kapely je ukázať ľuďom a nasmerovať ich na tú správnu cestu.

6.7. Sobota o 11:00

ISAAC RECORDS


Túžime ukázať mladým ľuďom, že aj prostredíctvom rapu sa môžu dostať bližšie k Bohu. Sme zoskupenie kresťanských rapperov - Leumas, George, Selah, Empo a DJ Damian Custom Beats.
Názov nášho zoskupenia pramení z biblického príbehu o Izákovi, ktorého chcel jeho otec Abrahám obetovať Bohu ako znak odovzdanosti a vernosti. Podobne ako Abrahám, aj my, členovia Isaac Records, sme stáli pred životným rozhodnutím či ísť cestou zvestovania Božieho evanjelia prostredníctvom hudby alebo nie. Odovzdali sme to Bohu a on sa v našich rozhodnutiach oslávil.

6.7. Sobota o 14:00

DUŠAN HAVRILLA


Dušan Havrilla je muzikant a textár. V minulosti pôsobil ako spevák v kapelách Out of Control a EVS band. V súčasnosti ako folkový pesničkár sa s gitarou pohodlne zmestí do útulnej kaviarne. Po dvojročnom živote v Corku (Írsko) zarezonoval s debutovým albumom Citadela (2022). Minimalistický zvuk skladieb s jemnou elektronikou dopĺňajú praskanie ohňa, ruchy chalupy a jej okolia. Najradšej performuje v kapelovej zostave, s košatými folk-rockovými zvukmi. Najvernejšie o muzikálnosti skupiny vypovedá nedávno krstené ep tenzie.

6.7. Sobota o 16:00

ALLTIDE


Skupina Alltide sa neustále vyvíja a pretvára a ich hudba v sebe mieša prvky indie, popu a elektroniky. Texty okamžite ostanú v ušiach každého, kto sa prechádza okolo alebo sa započúva do ich piesní.

6.7. Sobota o 18:00

ZÁRIEČIE BAND


Sme hudobné zoskupenie priateľov zo Záriečia. Naším spoločným a hlavným cieľom je jedno - chváliť Pána Boha. Tešíme sa, že takto môžeme využiť dary od Neho (pre Neho) a je pre nás požehnaním zdieľať túto radosť s ostatnými. Keďže sme oficiálne vznikli len prednedávnom, nemáme vlastnú tvorbu, ale môžete sa tešiť na známe, aj menej známe chválové piesne.

6.7. Sobota o 19:30

MAPEX


Mapex je hudobné zoskupenie pozostávajúce z rôznych terajších a bývalých mládežníkov (vekový priemer 40+), ktorí sa stretnú na Semfeste. Ak máte radi staršie mládežnícke pesničky tzv. evergreeny, tak je to určené pre vás. Vrátite sa niekoľko desaťročí naspäť do starých čias, keď ste so svojimi priateľmi sedeli pri ohni a netrápilo vás, či je gitara naladená. Tento koncert si isto nenechajte ujsť, bude to neopakovateľná a veselá atmosféra, a zaspievate si pesničky, ktoré sa spievali, keď ste možno/ešte/asi neboli na svete či v pláne.

6.7. Sobota o 22:00

CROSSROADS


Kapela Crossroads slúži piesňami už od roku 2007, keď sme začínali ako malá kapela zložená z niekoľkých konfirmandov. Z Božej milosti sme cvičili hrali a rástli nielen vekom ale aj hudobne a technicky. Okrem sprevádzania mládežníckych služieb Božích v ev. zbore v Banskej Bystrici sme začali hrávať aj na rôznych zborových dňoch, festivaloch, jednoducho všade kde nás pozvali. Postupne sa podarilo nahrať a vydať 3 CD a stále máme prečo hrať a za čo ďakovať.

7.7. NEDEĽA o 10:00

Christianica


„Dobrá hudba dokáže ľudí spojiť a povzbudiť. Mala by mať v sebe emóciu a odkaz. A naopak, zlá hudba je taká, ktorej ide len o zárobok, úspech a slávu.“ Chalani z kapely Christianica síce nemajú vlastné autorské piesne, no každej piesni prebranej od iných interpretov sa snažia vytvoriť vlastný originálny aranžmán.

5.7 PIATOK a 6.7. SOBOTA o 9:00