Michael Dávid Carrillo

Michael Dávid Carrillo

4.7. Štvrtok 19:30hod.

FREE INDEED

Sme Free Indeed, bohoslužobná skupina z Nemecka! Pred mnohými rokmi sa naše malé miniverzie dali dokopy a vytvorili kapelu, ale názov "teenagerská kapela" sme už dávno nechali za sebou. Doma sa cítime prednostne v kresťanskom rocku, ale v repertoári FreeIndeed nájdete aj niektoré známe worshipové piesne. Tešíme sa na vás!

5.7. Piatok 11:00hod.

PBMapy

Kadiaľ a ako ísť? My ideme PODĽA BOŽEJ MAPY. Podľa Božej Mapy je rodinná kapelka, ktorá tvorí, hrá a spieva Jemu na slávu, potešenie iných a aj pre svoju radosť! Ak máš rád/a niečo originálne hudbou i textom, tešia sa na teba.

5.7. Piatok 14:00hod.

TOWMEOT

TOEMEOT kapela

5.7. Piatok 16:00hod.

RIJOLA

Prenikavý vokál, minimalistické beats, motívy prírody inšpirované vnútorným svetom a plávajúce melódie so zvukovo pestrými synths. Nádych nového rána so silnou nostalgiou za tým, kým sme vďaka minulosti dnes.

5.7. Piatok 18:00hod.

PRAISE n BLUES

PRAISE n BLUES

5.7. Piatok 19:30hod.

GPS

Tento rok sa na SemFeste môžete tešiť aj na rómsku worshipovú kapelku GPS. Víziou tejto kapely je ukázať ľuďom a nasmerovať ich na tú správnu cestu.

6.7. Sobota 11:00hod.

ISAAC RECORDS

Hlavnou myšlienkou tohto zoskupenia štyroch rapperov je odovzdávať Bohu to, čo im dal, teda lásku k hudbe, rovnako ako Abrahám odovzdal Izáka.

6.7. Sobota 14:00hod.

DUŠAN HAVRILA

Dušan Havrilla je muzikant a textár. V minulosti pôsobil ako spevák v kapelách Out of Control a EVS band. V súčasnosti ako folkový pesničkár sa s gitarou pohodlne zmestí do útulnej kaviarne.

6.7. Sobota 16:00hod.

ALLTIDE

Skupina Alltide sa neustále vyvíja a pretvára a ich hudba v sebe mieša prvky indie, popu a elektroniky. Texty okamžite ostanú v ušiach každého, kto sa prechádza okolo alebo sa započúva do ich piesní

6.7. Sobota 18:00hod.

ZARIEČIE CHVÁLY

Sme hudobné zoskupenie priateľov zo Záriečia. Naším spoločným a hlavným cieľom je jedno - chváliť Pána Boha. Tešíme sa, že takto môžeme využiť dary od Neho (pre Neho) a je pre nás požehnaním zdieľať túto radosť s ostatnými. Keďže sme oficiálne vznikli len prednedávnom, nemáme vlastnú tvorbu, ale môžete sa tešiť na známe, aj menej známe chválové piesne.

6.7. Sobota 19:30hod.

MAPEX

Mapex je hudobné zoskupenie pozostávajúce z rôznych terajších a bývalých mládežníkov (vekový priemer 40+), ktorí sa stretnú na Semfeste. Ak máte radi staršie mládežnícke pesničky tzv. evergreeny, tak je to určené pre vás. Vrátite sa niekoľko desaťročí naspäť do starých čias, keď ste so svojimi priateľmi sedeli pri ohni a netrápilo vás, či je gitara naladená. Tento koncert si isto nenechajte ujsť, bude to neopakovateľná a veselá atmosféra, a zaspievate si pesničky, ktoré sa spievali, keď ste možno/ešte/asi neboli na svete či v pláne..

6.7. Sobota po programe 22:00hod.