REGISTRÁCIA JE SPUSTENÁ
Tešíme sa na teba!

Ako jednotlivec so stanovaním v areáli Semfestu sa môžeš predregistrovať a získať výhodnú cenu. Poplatok zaplatíte bankovým prevodom –  bankové údaje sú napísané nižšie. 

Pri výške poplatku je rozhodujúci dátum odoslania bankového prevodu. Príklad: Ak je dátum registrácie 29. februára ale platbu odošlete až 1. marca – musíte zaplatiť 30€

 • 1. január – 29. februára        cena  25€
 • 1. marca – 31. apríla             cena  30€
 • 1. mája – 30. júna                  cena  35€
 
 • Registrácia jednotlivca na mieste           cena 40€
 
Karavany

V prípade, že chcete využiť na ubytovanie karavan, prosíme túto skutočnosť zaznačiť v registračnom formulári. V prípade potreby pripojiť karavan k elektrickej sieti, prosíme aj túto skutočnosť zaznačiť v registračnom formulári. Upozorňujeme, že vzhľadom na kapacitu siete, pripojenie k sieti je možné len po súhlase organizátora! Súhlas, respektíve nesúhlas (po dosiahnutí kapacity), vám bude vopred oznámený formou e-mailu. 

 • Poplatok za pripojenie karavanu k elektrickej sieti (za deň)     cena  5€

>> REGISTRAČNÝ FORMULÁR <<

Ak chceš prísť na Semfest, ale ubytovanie máš zariadené inak, registrovať sa môžeš dopredu alebo na mieste.
S týmto vstupom môžeš areál festivalu navštíviť každý deň počas trvania festivalu. Poplatok zaplatíte bankovým prevodom –  bankové údaje sú napísané nižšie. 

Pri výške poplatku je rozhodujúci dátum odoslania bankového prevodu. Príklad: Ak je dátum registrácie 29. februára ale platbu odošlete až 1. marca – musíte zaplatiť 25€

 • 1. január – 29. februára            cena  20€
 • 1. marca – 31. apríla                 cena  25€
 • 1. mája – 30. júna                      cena  30€
 
 • Registrácia jednotlivca bez stanovania na mieste           cena 35€ 

>> REGISTRAČNÝ FORMULÁR <<

Chceme povzbudiť rodiny, aby prišli spoločne stráviť dobrý čas na Semfeste. Ponúkame vám rodinné vstupné vo výhodnej ponuke. Táto ponuka platí len pre predregistráciu do 30.júna 2024.  Poplatok zaplatíte bankovým prevodom –  bankové údaje sú napísané nižšie. 

2 dospelí + 2 deti do 18 rokov              cena 70€
2 dospelí + 3 deti do 18 rokov              cena 80€
2 dospelí + 4 deti do 18 rokov              cena 90€

Karavany

V prípade, že chcete využiť na ubytovanie karavan, prosíme túto skutočnosť zaznačiť v registračnom formulári. V prípade potreby pripojiť karavan k elektrickej sieti, prosíme aj túto skutočnosť zaznačiť v registračnom formulári. Upozorňujeme, že vzhľadom na kapacitu siete, pripojenie k sieti je možné len po súhlase organizátora! Súhlas, respektíve nesúhlas (po dosiahnutí kapacity), vám bude vopred oznámený formou e-mailu. 

 • Poplatok za pripojenie karavanu k elektrickej sieti (za deň)     cena  5€

>> REGISTRAČNÝ FORMULÁR <<

Chceme povzbudiť rodiny, aby prišli spoločne stráviť dobrý čas na Semfeste. Ponúkame vám rodinné vstupné vo výhodnej ponuke. Táto ponuka platí len pre predregistráciu do 30.júna 2024 a v prípade, že máte zabezpečené ubytovanie na inom mieste.  Poplatok zaplatíte bankovým prevodom –  bankové údaje sú napísané nižšie. 

2 dospelí + 2 deti do 18 rokov             cena 60€
2 dospelí + 3 deti do 18 rokov             cena 70€
2 dospelí + 4 deti do 18 rokov             cena 80€

>> REGISTRAČNÝ FORMULÁR <<

Na festival, je možné prísť aj na jeden deň. V takomto prípade nie je možné uplatniť hromadnú skupinovú zľavu a nie je potrebná registrácia vopred prostredníctvom formulára. 

 • štvrtok             cena 7€ 
 • piatok              cena 12€
 • sobota             cena 12€ 
 • nedeľa            vstup za dobrovoľný príspevok
 • deti do 10 rokov v sprievode dospelého
 • držitelia ZŤP a ZŤP-S preukazov (prosíme, túto skutočnosť zaznačiť v registračnom formulári)
 • vstupenka zadarmo

 

Vyhral/dostal si vstupenku na Semfest ZADARMO? 

Gratulujeme!

Čo teraz? 

Vypíš registračný formulár a do poznámky napíš „kód vstupenky“ (kód vstupenky je 8 miestný kód v tvare „SF123456“).
 Vďaka tomu nemusíš platiť registračný poplatok.

*Vstup zadarmo platí na celú dobu festivalu pre jedu osobu (so stanovaním/karavanom, bez stanovania, jednodňové vstupné). Je len na tebe, ktorú možnosť si vyberieš. Na samotný festival je potrebné doniesť lístok, prípadne pdf., ktoré ste dostali emailom. Bez lístka/pdf. je registrácia neplatná.

Na Semfest je možné využiť registráciu celej skupiny mládeže, dorastu či spoločenstva. Chceme Vás týmto povzbudiť k tomu, aby ste si spravili tábor, výlet, zborovú akciu alebo kempovanie na festivale a prežili spolu pekné chvíle v spoločenstve. Ak plánujete prísť ako skupina, využite skupinovú registráciu.

Podmienkou registrácie ako skupina účastníkov je počet členov skupiny – minimálne 10 ľudí + 1 vedúci

Cena skupinovej registrácie sa líši podľa toho, či ste ako mládež alebo dorast registrovaní v našej SEMáckej databáze mládeží a dorastov ako miestne združenie SEM.

– člen skupiny mládeže/dorastu registrovanej v SEMe                     cena 20€
– člen skupiny mládeže/dorastu nezaregistrovanej v SEMe            cena 25€


Prečo a ako byť registrovaný v SEMe nájdete TU.
Ak chcete vaše spoločenstvo zaregistrovať do databázy miestnych združení SEM
alebo pre viac informácii kontaktujte nás na lukacova@sem.sk.

Postup registrácie skupiny:
Vyplňte tabuľku (link na stiahnutie nižšie), do ktorej sa napíše vedúci skupiny ako prvý a jednotliví členovia vašej skupiny s kompletnými údajmi (minimálne 10 členov). Zdôrazňujeme, že je naozaj potrebné kompletné vyplnenie skutočných
údajov jednotlivých účastníkov! Vyplnenú tabuľku pošlite emailom na: registracia@semfest.sk a počkajte na potvrdenie registrácie od nás. Potvrdenie registrácie bude zaslané na kontaktný e-mail, ktorý bude uvedený pri vedúcom skupiny účastníkov.

Následne, prosím, uhraďte registračný poplatok bankovým prevodom (bankové údaje sú uvedené nižšie) do troch dní za celú skupinu účastníkov potvrdenú v e-maili, najneskôr však do 30. júna 2024.

>> REGISTRAČNÝ FORMULÁR <<


Bankový prevod

Číslo účtu: 82129157/0900 (SLSP)
IBAN: SK63 0900 0000 0000 8212 9157
BIC: GIBASKBX
Variabilný symbol: 1021
Informácie pre príjemcu: Pre identifikáciu a priradenie platby je NUTNÉ do poznámky uviesť meno a rok narodenia registrovanej osoby, prípadne pri registrácii skupiny je potrebné uviesť názov spoločenstva (napr. mládež Horná Dolná 🙂 )

Upozorňujeme, že registrácia sa stáva platnou až po zaplatení poplatku!

Pri zadávaní platby vo vašom Internetbankingu môžete použiť preddefinovaný QR kód:


Registrovať sa prostredníctvom webu môžete do 30. júna 2024. Potom je registrácia možná už len na mieste konania festivalu.

Potrebujete pomôcť s registráciou? Napíšte nám na: sem@sem.sk

Podľa toho aký ste si vybrali typ registrácie si vyberte registračný formulár. Pred tým však ako pristúpite k samotnej registrácii – prosím prečítajte si podmienky vstupného.

Registračné formuláre:

Registrácia jednotlivca

Registrácia rodiny /rodinné vstupné/

Registrácia skupiny /vo formáte xls./