info

miesto

SemFest 2023 sa uskutoční v obci Zvolenská Slatina vedľa obecného futbalového ihriska.

Zvolenská Slatina sa nachádza 10km (12min) od mesta Zvolen.

strava

Stravu pre účastníkov festivalu NEZABEZPEČUJEME.

Ale pozor!
V areáli bude fungovať predajca, u ktorého si môžeš zakúpiť teplú stravu za veľmi prijateľné ceny. Preto nie je potrebné, aby si si z domu nosil plný batoh jedla. 
Okrem toho, aj tento rok bude pre teba zabezpečený tradičný Semfest Bufet (PubStan), ktorý ti poskytne rýchle občerstvenie s hotdogmi, toustami, chladenými nápojmi, čapovanou kofolou, ľadovou drťou a pod.
Alebo môžeš využiť aj blízku predajňu potravín v samotnej dedine, ktorá je vzdialená len 4 minúty chôdze prípadne môžeš využiť supermarkety, ktoré sú cca 10 km v meste Zvolen.

ubytovanie

Miestom festivalu je zelená lúka vedľa futbalového ihriska v obci Zvolenská Slatina, kde bude aj ubytovanie. Svoju hlavu môžeš na noc zložiť vo vlastnoručne postavenom stane alebo v stane niekoho iného. Zabezpečené budú mobilné toalety (Toi Toi) a sprchový kontajner s teplou a studenou vodou.

Prípadne, ak budeš šikovný, tak si nájdeš ubytovanie niekde v okolí v niektorom penzióne, hoteli či ubytovni.

Môžete využiť aj ubytovanie v karavane ale pre pripojenie sa k elektrickej sieti, je potrebný súhlas organizátora. Viac informácii nájdeš v časti registrácia.

cesta autom, vlakom alebo autobusom

Pre účastníkov bude pripravené bezplatné parkovanie pre auta. 

Ale dostať sa vlakom alebo autobusom do Zvolenskej Slatiny nie je také náročné, ako by sa na prvý pohľad zdalo. Vlakovými a autobusovými spojmi sa bez väčších problémov dostaneš do Zvolena. Odtiaľ je potrebné prepraviť sa autobusom alebo osobákom priamo do Zvolenskej Slatiny. Dopravu (vlaky aj autobusy) si môžeš pozrieť na www.cp.sk.

mapa